Jdi na obsah Jdi na menu
 


Animal Magnetism

Obtížnost : Lehká a středně dlouhé.

Požadavky :

 1. Priest in Peril
 2. Restless ghost
 3. Ernest the chicken
 4. 15 Thieving
 5. 18 Slayer
 6. 19 Crafting
 7. 30 Ranged
 8. 35 Woodcutting

Nezbytné věci :

 1. Ghostspeak amulet - kdo ho už nemá, tak nový dostane od Father Urhney v jiho-západní části Lumbridge swamp
 2. 20 Ecto-tokens - podrobný postup jak je získat najdete na začátku návodu Ghost ahoy
 3. 5 Iron bars - Ironové cihly
 4. Hammer - kladivo na smithing
 5. Mithril axe - sekera na dřevo
 6. Holy symbol - silver bar+forma+ball of wool a očarovaný mnichem v Prayer guildě
 7. Buttons - lze získat během questu v H.A.M. dungeonu okrádáním členů sekty.
 8. Hard leather - opracovaná cow hide

Doporučené věci :

 1. Ectophial teleport
 2. Amulet of glory - hodí se přibližně 6 teleportů
 3. Games necklace nebo Falador teleport

Výbava: Bez boje. Vhodná je lehčí výbava z důvodu častého cestování.

Odměna :

 1. 1 quest point
 2. 1.000 Crafting exp
 3. 1.000 Fletching exp
 4. 1.000 Slayer exp
 5. 2.500 Woodcutting exp
 6. Ava's device - popis použití je na konci návodu

 • V bance si vezměte vše potřebné pro quest a vydejte se do Draynor Manor severně od Draynor village. Vejděte do domu a v levé části najdete knihovnu (bookcase). Tou projděte (search bookcase) a promluvte s Ava. Nabídněte se, že jí pomůžete dům zkrášlit (" I would be happy to ..."). První o co Vás požádá jsou undead chicken (kuřata) z farmy poblíž Port Phasmatys. • Odcestujte k farmě mezi Canfis a Port Phasmatys (nejlépe pomocí Ectophial) a promluvte 2x s Alicí (" I'm here about a quest ") a řekne Vám abyste šli za jejím "mrtvým" manželem, protože ona s ním mluvit nemůže.

 • Nasaďte si Ghostspeak amulet a jděte do výběhu mezi Undead cow. Promluvte s Alice's husband a jděte zpět za Alicí.

 • Alici vyřídíte zprávu od manžela že ji stále miluje a ona Vám řekne ať se ho zeptáte kde je jejich rodinný majetek.
 • Zajděte za manželem a on odpoví že vše je uloženo v bance.
 • Samozřejmě bude Alice chtít, aby jste se šli optat na PIN ke kontu.
 • Opět zajděte za manželem, ale po dotázání na PIN Vás obviní že jste zloděj.
 • Zajděte za Alicí a řekněte jí že Vám manžel nedůvěřuje. Nezbývá nic jiného než sehnat další Ghostspeak amulet aby si to manželé vyřídili sami mezi sebou. Alice se také zmíní o Old Crone která pomůže při získání potřebného amuletu.

 • Sundejte z krku Ghostspeak amulet a vydejte se na severo-západ do malého domku vedle Slayer Tower. Promluvte s Old Crone (" I'm here about the farmers east of here ") a rozhovorem ji požádáte o pomoc. V inventáři musíte mít jedno volné místo a potom s ní promluvte znovu. Dostanete kopii amuletu - Crone-made amulet.

 • Nasaďte si "původní" Amulet na krk a jděte za manželem na farmu. Během rozhovoru zvolte (" Okay, you need it more...") a tím Crone amulet předáte. Opět s ním promlute a chtějte undead chicken. Následuje animace ve které se bude snažit nějaké kuře pro Vás chytit.

 • Až animace skončí, promlute znovu s manželem (" Could I' buy those...") a máte-li 20 Ecto-tokens a 2 volná místa v inventáři, kupte si rovnou 2 kuřata (" Could I' buy 2 chickens ? ")

 • Zajděte se "zbožím" za Ava do Draynor Manor (opět přes bookcase). Během rozhovoru dostanete za úkol vyrobit magnet a s tím Vám pomůže čarodejnice kterou najdete v tomto domě. Nakonec si Ava vezme obě kuřata.

 • Zajděte za Witch ve vedlejší místnosti a na výrobu magnetu bude chtít 5 iron bar. Pokud je máte v inventáři, promluvte s ní znovu a dostanete Selected iron a také postup jak z tohoto polotovaru udělat skutečný magnet.

 • Odcestujte do dolu v Rimmingtonu (potřebujete hammer) a postavte se čelem k severu (North). V inventáři použijte kladivo na sellected iron a tím si vyrobíte Bar magnet. Opět si zajděte promluvit a Ava do Draynor Manor.

 • Magnet předejte (rozhovorem) a budete požádáni o kousek dřeva ze zahrady před domem a pro získání potřebujete Mithrilovou sekeru (jiná prý nefunguje).

 • Z domu nejde odejít hlavní branou a musíte použít zadní východ přes sklad v pravé části domu. Strom který máte pokácet musí mít žlutou volbu Chop undead tree. Při pokusu o kácení bouhužel s touto "obyčejnou" sekerou prozatím nic nesvedete a proto jděte za Ava.

 • Ta doporučí navštívit Slayer mastera v Burthope. Budete potřebovat Mithril axe a Holy symbol a nejrychleji se tam dostanete pomocí Games necklace.

 • Promluvte s Turaelem (" I'm here about a quest ") a dozvíte se že na pokácení stromu potřebujete blessed axe. Promluvte k němu podruhé (Hello, I'm here about a quest ") , (" I'd love one, thanks. ") a blessed axe dostanete.

 • Teď můžete jít ke stromu kde jste před tím neměli štěstí a usekněte si Undead twigs. Tuto větvičku odneste Ava. Po skončení rozhovoru s ní promlute ještě jednou a dostanete Research notes. Dejte volbu "Translate" a uvidíte chaotický plánek s přepínači v dolní části (po prvním otevření jsou zelené). Přepínače dejte do polohy jako na obrázku a předeje Ava. Na konci rozhovoru dostanete A pattern. Poslední co chybí jsou Buttons - tlačítka.

 • Vemte si 1 hard leather a vydejte se do podzemního dungeonu sekty H.A.M. mezi Draynor Village a Lumbridge (otevení poklopu někdy chvilku trvá)

 • Pomocí Thieving skillu získejte okrádáním členů sekty požadovaná tlačítka - buttons (mějte trpělivost. Nemusíte je dostat hned). Potom je vyleštěte (polish buttons) a použijte na A pattern (use A pattern -> Polished buttons). Měli by jste tak mít v invetáří A container který předejte Ava. Tím je quest u konce.

 •